Łobez, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magister Farmacji

Łobez

SALES FOR dla swojego Klienta sieci aptek, poszukuje osoby na stanowisko: Magistra Farmacji
Nr ref: MF/Ł/12/2014
Miejsce pracy: Łobez
(woj. Zachodniopomorskie)

Obowiązki:

 Współpraca z kierownikiem poprzez podejmowanie działań prowadzących do zwiększenia rentowności apteki,
 Dążenie do maksymalizacji sprzedaży i uzyskiwanej marży,
 Utrzymywanie prawidłowej rotacji towarów i minimalizowanie stanów produktów przeterminowanych,
 Doskonalenie własnych technik sprzedaży i jakości świadczonej pracy, uprzejma i fachowa obsługa pacjentów,
 Rzetelne przyjmowanie dostaw towarów i wprowadzenie ich na stan w systemie komputerowym apteki,
 Sumienne i terminowe wykonywanie poleceń i czynności służbowych zleconych przez przełożonych,

Wymagania:

 Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z uprawnieniami,
 Prawo wykonywania zawodu,
 Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
 Umiejętność w osiąganiu celów biznesowych i marketingowych apteki,
 Wykonywanie obowiązków z pasją i zaangażowaniem,
 Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,
 Kreatywność, dynamizm i dobra organizacja pracy,
 Umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu Office oraz programów aptecznych /mile widziany Kamsoft/,

Oferujemy:
 Pracę w miłym i zgranym zespole aptecznym,
 Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
 Szeroki wachlarz szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe farmaceutów,
 Atrakcyjny pakiet socjalny,
 Współpracę z wewnętrznymi zespołami specjalistów w zakresie zakupów, marketingu itp.
 Prace pełną wyzwań,
 Wysokie wynagrodzenie.
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie cv w języku polskim.
W tytule wiadomości proszę wpisać Nr ref: MF/Ł/12/2014
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 8519.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 25 Sierpien, 2014  16:44

Identyfikator: 518946

Wyświetleń: 3628